Забрали з пошти замовлення, а продавець вислали замовлення (згущьонка 6 тубусів) повністю порваті 3 тубуси, згущьонка розлита по коробці. І видно що вони другий раз відправляли вже коробку з розлитою згушонкою бо вага коробки зі згушонкою 14кг, а в тубусах мало бути 18кг. Бажаю цій фірмі з брехливими оголошення щоб їм завжди висилали товар розбитим і розлитим так як вони висилають покупцям.
Забрали з пошти замовлення, а продавець вислали замовлення (згущьонка 6 тубусів) повністю порваті 3 тубуси, згущьонка розлита по коробці. І видно що вони другий раз відправляли вже коробку з розлитою згушонкою бо вага коробки зі згушонкою 14кг, а в тубусах мало бути 18кг. Бажаю цій фірмі з брехливими оголошення щоб їм завжди висилали товар розбитим і розлитим так як вони висилають покупцям.
Все супер! Дуже дякую)
Продавця рекомендую.Відправили швидко.Товар якісний.